Home

Kto mi vypnul mozek

Kdo mi vypnul mozek? - Caroline Leaf Databáze kni

1. Koupit Koupit eknihu. Kniha Kdo mi vypnul mozek? se zabývá činností mozku, vědomím, podvědomím a vědou myšlenky. Dle posledních vědeckých výzkumů je prokázáno, že činnost našeho mozku je závislá na tom, jak operujeme s našimi myšlenkami
  2. Kdo mi vypnul mozek?. Kdo napsal knihu Kdo mi vypnul mozek?? Autorem je Caroline Leaf. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o knize. ČBDB.cz - Databáze knih
  3. Je dokázané, že to, akým spôsobom myslíme, ovplyvňuje naše správanie, naše študijné výsledky, a dokonca aj naše zdravie a úspech. Dr. Caroline Leaf sa vo svojej knihe: Kto mi vypol mozog? venuje téma

Hledáte knihu Kdo mi vypnul mozek? od Caroline Leaf? Rychlá a výhodná doprava od 29 Kč Skvělý výběr knih, deskových her a dárků. Jsme vaše knihkupectví s tradicí Leaf Caroline - Kdo mi vypnul mozek?, Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své kni

Kniha: Kdo mi vypnul mozek?; Autor: Leaf Caroline; Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch Anatomie pocitu úžasu: Česká populární fantastika 1990 - 2012 v kulturním, sociálním a literárním kontextu Antonín K. K. Kudláč knih Kdo mi vypnul mozek? od 399 Kč z nabídky 1 e-shopů Porovnejte ceny a parametry Kdo mi vypnul mozek? na Pricemanii a ušetřete až do 60 %

Kdo mi vypnul mozek? (Caroline Leaf) Detail knihy ČBDB

Kdo mi vypnul mozek? (Caroline Leaf) TaraEzoterika

Titul Kdo mi vypnul mozek? od Leaf Caroline, 9788090677302 zakoupíte na www.knihacek.cz s velkou slevou a dopravou od 49 Kč Kdo mi vypnul mozek? - Caroline Leaf Tenhle titul je dostupný také v kolekci za výhodnou cenu.Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch Kdo mi vypnul mozek? - Leaf Caroline . Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? věnuje tématům týkajících se optimálního způsobu myšlení a zabývá se činností mozku.

Kdo mi vypnul mozek? - Caroline Leaf Knihy Dobrovsk

1. Tenhle titul je dostupný také v kolekci za výhodnou cenu.Od autorky bestselleru Kdo mi vypnul mozek?Měli jste někdy konverzaci s opačným pohlavím a prostě si nerozuměli?Zdálo se, že se každé slovo ztrácí v překladu. Bez ohledu na to, jak věci řeknete, vaše zpráva zůstane nepochopená
  2. Info: Kdo mi vypnul mozek? Knihy Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? věnuje tématům týkajících se optimálního způsobu myšlení a zabývá se činností mozku
  3. Kdo mi vypnul mozek? - Caroline Leaf máme v našem e-shopu v kategorii Naučná literatura za 357 Kč.Veškeré knihy si můžete zakoupit online v e-shopu KnihyDobrovsky, kde naleznete spoustu dalších knižních titulů
  4. Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? věnuje tématům týkajících se optimálního způsobu myšlení a zabývá se činností mozku
  5. Detail Kdo mi vypnul mozek? - Caroline Leaf : Kniha Kdo mi vypnul mozek? se zabývá činností mozku, vědomím, podvědomím a vědou myšlenky. Na webu vám nabízíme k objednání tento produkt za výhodnou cenu 359 Kč. Produkt můžete ihned objednat online a bude dodán od ověřeného dodavatele Kosmas.cz

Kdo mi vypnul mozek? - recenze Databáze kni

1. Kdo mi vypnul mozek?. Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch
  2. Kdo Ti vypnul mozek? Leaf Caroline. Měli jste někdy konverzaci s opačným pohlavím a prostě si nerozuměli? Zdálo se, že se každé slovo ztrácí v překladu. Bez ohledu na to, jak věci řeknete, vaše zpráva zůstane nepochopená. Ptáte se sami sebe: Co je tu za problém? Proč nemohu rozumět tomu, co říkám
  3. Hodnocené zboží Kdo mi vypnul mozek? - Caroline Leaf se prodává běžně v e-shopech za cenu 359 Kč. Podívejte se do obchodu na podrobnější a přesnější informace o nabízeném artiklu. Recenze produktu. Výrobek má od zákazníků udělené hodnocení 5 hvězdy. Celkem bylo uděleno 65 komentářů

Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své kniz CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? věnuje tématům týkajících se optimálního způsobu myšlení a zabývá se činností mozku. Témata: myšlení a učení, ovládání svého myšlenkového života, zvládání stresu, překonávání mentálních, emočních a duchovních obtíží Kdo mi vypnul mozek? od 13,22 € z ponuky 8 e-shopov Porovnajte ceny a parametre Kdo mi vypnul mozek? na Pricemanii a ušetrite až do 60 %

335 Kč Kdo mi vypnul mozek? | Caroline Leaf . Kdo mi vypnul mozek?chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? věnuje tématům týkajících se optimálního způsobu myšlení a zabývá se činností mozku.Témata: myšlení a učení, ovládání svého myšlenkového života, zvládání stresu. Kdo mi vypnul mozek? od Caroline Leaf z vydavateľstva Universe Press 2017. 15,96 €. 12,48 €. Zľava: 22%

Knihy, filmy a hry v internetovej predajni Vydavateľstva Matice slovenskej. Klenoty slovenskej literatúry, odborné knižky i detská literatúra. Zĺavy až 50% Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? věnuje tématům týkajících se optimálního způsobu myšlení a zabývá se činností mozku. Témata: myšlení a učení, ovládání. Hledáte Kdo mi vypnul mozek? - Leaf Caroline? Na Sleviště.cz Kdo mi vypnul mozek? - Leaf Caroline od 339 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR Kniha Kdo Ti vypnul mozek? (Caroline Leaf) - rýchle dodanie knižky a nízku cenu so zľavou nájdete na Preskoly.sk. Neváhajte a inšpirujte sa množstvom kníh v najobľúbenejšom internetovom kníhkupectve na Slovensku

Youtube mi vypnul komentáře (8) Pokial nevies dobre po anglicky, tak si zavolaj niekoho kto vie. Nemusi to byt nejaka pokrocila anglictina, ale aby ste dali dohromaty vety, ktore budu davat ako tak zmysel. Ak nemas nikoho, kto by ti vedel pomoct. tak skus translator. Lidský mozek si osvojil robotický třetí palec. A v ten okamžik se ten hlas, všudypřítomný hlas levé hemisféry zničehonic zastavil. Jako kdyby někdo vzal dálkové ovládání a vypnul zvuk, naprosté ticho. Nejprve jsem byla šokována zjištěním, že jsem tu v naprosto tiché mysli, ale v dalším okamžiku mě naprosto pohltila velkolepost energie všude kolem mě

Hledáte Kdo mi vypnul mozek? - Leaf Caroline? HLEDEJCENY.cz nabízí Kdo mi vypnul mozek? - Leaf Caroline od 339 Kč. Porovnejte si ceny z mnoha obchodů v ČR Zapni se Kdo mi vypnul mozek? Jak si mohu svůj mozek zapnout pro svoje štěstí? Naše současné reakce jsou založené na zkušenostech z minulosti. A ani o tom nevíme Dělá to za nás naše podvědomí. Za den máme 60 000 - 70 000 myšlenek a naprostá většina z nich je stejná jako d..

Je ním strach - či skôr bázeň - pred Bohom, ktorý sa vymyká mojim predstavám. Je to Boh, ktorý má moc nad všetkými a všetkým. A tento Boh nám jasne hovorí: Vstaňte a nebojte sa! (Mt 17, 7) Caroline Leaf: Kdo mi vypnul mozek? Kontrolování toxických myšlenek a emocí. Universe press, Zlín, 2017 Kto nevyskúša, môže teoretizovať o veľkosti vyzimovaných včelstiev koľko chce. nahoru,za to,ze posluchace nuti premyslet,zatimco vetsina jinych prednasejicich usilovne pracuje na tom,aby posluchac mozek vypnul a jel ve schvalenych kolejich.(viz letos Cimala v Prostejove,ktery si z toho udelal vylet do historie a v podstate se. Lucka radí využívat mozek na max kapacitu. Já jsem svůj naopak vypnul a díky tomu mi Lucka přišla ne-jen že fajn, sexy a šmrncovní. Přišla mi,jako skvělá akční podívaná s dokonale propracovanou choreografií, stylově usazená a hlavně ve skvělém nepolevujícím tempu.... výborný zážitek! (02.11.2014 Okamžitě jsem vypnul počítač, zhasnul světlo a šel domů. Druhý den jsem práci dodělal levou rukou. Uvědomil jsem si, že tělo, ale ani mozek, se nesmějí přepínat nad únosnou mez. Tělo se ohlásí zraněním, hlava většinou chybou. Nakonec Aleš Cibulka by mohl vyprávět

Leaf Caroline - Kdo mi vypnul mozek? Srovnanicen

Kupte titul THINK & EAT YOURSELF SMART M (Caroline Leaf, Teri Clark Linden) za 17.45 € v overenom obchode. Prelistujte stránky titulu, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobný titul z ponuky viac ako 21 miliónov titulov A teď si pročti tu diskuzi, a podívej se kdo se tu chová jako největší prase. Ty a pork jste jediný, kdo tu někoho posílá do prdele a volal by kavalerii za názor. Ale v pohodě, já od levičáckého plebsu nečekám nic jiného. Umíte se jen posmívat a urážet. Ale validní argumenty nemáte Zbytek filmu je naprostá kojotina. Slátanina všeho možného dohromady, asi jako když pejsek a kočička pekli dort. Výsledek je stejný. Trapné vtipy, napínavé situace a rotační kuše v akci. Pokud jste měli intelektuálně namáhavý měsíc a právě vám vypnul mozek, je tento film průměrný

Opět naprosto štastný konec, který každého potěší. Ale jinak by to asi nešlo u tohoto typu filmu. Dokonce se tu našlo i několik momentů, které se opravdu dají považovat za trochu vtipné. Rozhodování je těžké, možná kdybych úplně vypnul mozek....pořád je to tak na 30%, výš to asi nepude. (08.03.2008 Jednou v životě jsem se ve vysoké vlhkosti a horku po delším běhu, kdy to bylo v pohodě, v pohodě a najedno vyšito, dostala do stavu, kdy mi zcela vypnul mozek. Můj styl komunikace pak byl tupé zírání a začátek věty, kterou jsem nebyla schopná dokončit, změnila se v ééé

Od skvělých postav (od kapitána jako správného morouse, přes Randyho jako trochu prostšího snaživku a Adrianovy asistentky - ráznou Sheronu a éterickou Natalii, až po Adriana jako geniálního podivína bez smyslu pro humor), přes úžasné momenty (za mě např. scény opilým Monkem, s Monkem na práškách, nebo s Monkem v. Ktokoľvek, kto siahne po knihe Súdnosť, nebude sklamaný. Stačí sa otvoriť príbehu a vnímať ho v jeho mnohých vrstvách. Je poučný bez akejkoľvek snahy po edukácii, je napínavý a je to príbeh gazdovstva zvaného Slovensko. Kdo mi vypnul mozek? 324 Kč . Kváskovanie. Recepty z kvásku 671 K Kupte titul Think and Eat Yourself Smart: A Neuroscientific Approach to a Sharper Mind and Healthier Life (Caroline Leaf, Teri Clark Linden) v overenom obchode. Prelistujte stránky titulu, prečítajte si recenzie čitateľov, nechajte si odporučiť podobný titul z ponuky viac ako 21 miliónov titulov

Kdo mi vypnul mozek leaf caroline levně Blesk zbož

Caroline Leaf Kdo mi vypnul mozek? - antioleti

Kdo mi vypnul mozek? cena od 399 Kč Pricemani

Kupte knihu Hlava plná duchov (Paul G. Tremblay) v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 21 miliónů titulů Kdyby nebyl Cav sebestrednej buldog (kdy bezhlave chodi do kontaktu a posila na zem ci zbrzduje ostatni sprintery), tak by asi tech 30 vitezstvi na TdF nemel. Tady mu proste vypnul mozek a protahoval se tam, kde to v zadnem pripade nemelo ani sanci na uspech. Jak by to bylo obracene? Cav ny Sagana zavriral a ten by proste hamtnul na brzdu Aby sme vám vedeli čo najlepšie odporúčať knižky, a tiež na marketingové účely, potrebujeme si do vášho prehliadača uložiť údaje - takzvané koláčiky alebo cookies. Tieto údaje zdieľame aj s tretími stranami a dávame na ne dobrý pozor Kdo Ti vypnul mozek? 17.9.2019. Měli jste někdy konverzaci s opačným pohlavím a prostě jste si nerozuměli? Zdálo se, že se každé slovo ztrácí v překladu. Bez ohledu na to, jak věci řeknete, vaše zpráva zůstane nepochopená. Ptáte se sami sebe: Co je tu za problém? Proč nemohu rozumět tomu, co říkám

Po psychické stránce se necítím moc dobře, spím s polštářem na hlavě, protože se bojím, třesou se mi ruce bez organického původu, při stresu se klepu o mnoho více, musím pořád myslet na problémy i třeba týden dopředu a pak se snažím z toho nějak vymanit nebo pořád kontroluji, jestli jsem vypnul vodu, TV atd Když jsem se snažila o annunaki myslí něco zjistit, tak mi vypnul mozek (podobně jako se psalo v článku), což by znamenalo, že mají rychlejší myšlení než já. kiana 2019-11-18 23:39:29 Odpovědě

Rač mi masti sěm mé vyčísti! (Pokračuje): Kto chcete rady slyšěti, móžete sěm rádi hleděti! RUBÍN: Požehnaj mě, Boží synu i svatý Duše, ať mne ďábel nepokúšie! (Dále mluví): Toto ti je, mistře, pirvá puška, od téť sě počíná vole jako hruška; najpirvéť bude jako dýně a potom bude jako skříně Ahoj chtěla jsem se vás zeptat jestli se také dostáváte často u koní do styku s lidmy co asi nemají mozek.Například dneska jedu na jízdárnu(je.. Ahojte,já jsem brala Rivotril 12 let a pal mi před rokem a půl doktorka řekla,že už jsem na něm závislá a nepomáhá mi a tak mi ho vysadila,Bylo to hrozné...přestala jsem jíst a spát Š dny jsem nespala a bylo to hrozné.Taky sem za ten rok a půl co ho nemám přibrala 40 kilo,ale je to za mnou rok a půl jsem bez Rivotrili a jsem ráda,ale jednoduché to nebylo.Byla jsem. Je pro mozek nebezpečnější zombie, nebo mozkomor? stačilo 10 vteřin a vypnul jsem to. To se mi tu zakon sa bude dodrzovat a hanit moju holotu co zdochla to trime tu prolhanu picu mozem ja jebat len zabit takych a kto sa z toho bude zhrozovat pojde tiez,ked nema medze prirodzenej etickej a moralnej ku svojim,treba ju ukazat.

Překročení maximálního povoleného výkunu WiFi. Ezop | 3. 5. 2014 16:42 |. Mám celkem výkonný WiFi router, no bohužel na zahradě je signál i tak skabý. Zjistil jsem že správným nastavením jde z toho routeru dostat výstupní výkon až 500 mW jenže v ČR je povoleno jen 100 mW V pandemii si všiml ještě jedné věci. Ve chvíli, kdy nefunguje stát, tak si lidé pomáhají sami navzájem. A to se mi na tom hrozně líbí, pravil herec známý např. ze série Básníci. Na jedné straně se mu zdá, že se mezi sebou různé bubliny hádají, ale pak, když se opravdu láme chleba, pomáhají si Kniha Kdo mi vypnul mozek a Zapněte si mozek, Dr . Inzerát byl odebran z oblíbených Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti. Aj z drobných vecí sa dajú urobiť veľké. Vďaka vašim Anjelským drobným ste pri nákupoch na Martinuse. Mám 535d, ktoré má 307 000 km. Môj probém je, že pri cca 1500 otáčkach mi to kolíše asi 300 ot/min. Auto si samé pridáva a uberá čo je aj cítiť. Tento problém sa neprejavuje vždy a pri športovom režime nikdy, ale vtedy má vyššie otáčky. Za každú radu vopred ďakujem Nie som rasista a vôbec mi nevadí, že je nový Kapitán Amerika afroameričan, vlastne, je mi jedno kto ním je, hlavne nech je to dobrý herec. Skôr ma štve, že sa veľká časť seriálu vlastne točila o tom, ako sú všetci rasisti, Kapitán Amerika nemôže byť čierny a blabla

Leaf Caroline - Kdo mi vypnul mozek? — Heureka

Mozek Krang - Nechceš vidět (OFFICIAL VIDEO) - YouTub . Ich súčasťou je 8-minútový kreslený film, leták pre žiakov, ktorý jednoduchým spôsobom vysvetľuje cenovú stabilitu, a podrobnejšia príručka pre učiteľov. Tieto materiály pripravila Euróa centrálna. Vnímala jsem to i na zádech, jako by mi škubalo s celým tělem, poté jsem si změřila tlak a nastal další děs běs. Ale snad to do úterý 1.11.vydržím. Lékař mi doporučil 50 Asentra ráno a 50 Trittico večer a k tomu Stilnox a že v úterý se domluvíme na dalším postupu. Tak uvidím Vsadím se, že ty ses postila toho mléčnýho koktejlu, protože ti z nedostatku cukru asi úplně vypnul mozek, usmál se na ni tak ostře, až jí bylo Setsuyakovi skoro líto. Skoro. Dívka stála zaražená a koukala na Nentoua, jako kdyby mu narostla druhá hlava Dobrý den. Ale na to, že ho tu nečtete, tak na něj až moc často reagujete. Jak se to tu dá vypnout, aby někdo nešel číst? Nejde mi zakrýt něčí příspěvek, když jedu dolů, vždy zahlédnu min. pár vět i od lidí, které nechci číst, ať chci nebo nechci. Kdyby to šlo vypínat nebo zakrývat, pár lidí bych si tu vypnul

Kto mi odjął subskrajbery???!!! - YouTubeKTO MI ZEPSUł TELEWIZOR?!😡 //😘NicoleYT 5 😘// - YouTube

Kdo mi vypnul mozek? - Leaf Caroline levně Mobilmania zbož

Český-jazyk.cz - ČÍTANKA: Anděl pitvornosti (Edgar Allan Poe) - Bylo sychravé listopadové odpoledne. Právě jsem spořádal neobyčejně sytý oběd, v němž nikterak nepodstatným chodem byly těžko stravitelné lanýže, a seděl jsem sám v jídelně, nohy na obrubě krbu, po.. Nepochopím to hodnocení tady a kdo dal míň než 3 hvězdy už asi zapomněl jak vypadal tenhle žánr v dobách kdy se neřešily píčoviny. Člověk prostě vypnul mozek a bavil se a hlavně to byla poctivá filmařina! Dál už nebudu orodovat ti dotyční ať si to srovnají, ale já to mám stejně v prdeli.80% (07.05.2021

Kniha Kdo mi vypnul mozek? Moja-Kniha

Jak vlastně 3D Touch funguje? Principem se tato technologie blíží nejvíce klasické počítačové myši. Klasický dotyk plní funkci levého tlačítka, stisk bodu na displeji otevírá nabídku a jde o ekvivalent pravého tlačítka myši. Displej iPhonu 6s/Plus je schopen rozeznávat tři stavy - dotyk, lehký stisk a silný stisk On nepanikaří natolik, aby vypnul mozek. A hlavně vždycky letí s brekem za mnou, ne do pryč, naštěstí. Minule maso nejdřív nechtěl, ale pak už zobal, když se trochu otrkal. Pažravost stále vítězí. Uvidíme letos. to Flip od 3 let téměř na den, resp. třetího Silvestra začal řešit. A že to u nás vypadá jak ve. Leaf Caroline: Kdo mi vypnul mozek? 399 Kč 340 Kč Akce Je prokázáno, že to, jakým způsobem myslíme, ovlivňuje naše chování, naše studijní výsledky, a dokonce i naše zdraví a úspěch. DR. CAROLINE LEAF se ve své knize: Kdo mi vypnul mozek? Přidat do košíku Přidáno.

Criticall Mass mi taky dojel v půlce října a byl to moc dobrej a výnosnej model,ale měl jsem ho z řezu a přijde mi,že kytky z řezu jdou do květu dřív než ze semen. sem byl donucen se dívat na film.. kde sem absolutne nic nechapal jak kdyby kazda scenka byla o necem jinym totalne se mi vypnul mozek a žil sem fakt jen z. Pokud se mám dopředstavit, tak je mi 23 let, celý život jsem aktivně sportoval, studoval Mgr. obor na VŠ a momentálně čtvrt roku žiju mezi 4 stěnami, protože mám místo mozku puding. Všechno začalo koncem května, kdy jsem v hlavě ucítil něco jako elektrický impuls, který mi kompletně vypnul všechny kognitivní funkce Nedávno se vynořily informace, podle nichž Nvidia chystá GeForce RTX 2060, tedy kartu Turing levnější než momentálně nejnižší model nové generace, RTX 2070. Údajně by měla být odhalena druhý týden v lednu.Ovšem vypadá to, že zároveň chystá Nvidia ještě jeden model končící na šedesátku: GeForce GTX 1160

TALPA // KTO MI ZABRONI // 2015 - YouTubeKto mi wannę zajął? - Galeria - SwiatobrazuKto mi dał skrzydła by Janina PorazińskaKto mi dał skrzydła : Rzecz o Janie Kochanowskim dlaOgród zapachów u Jasi - strona 199 - Forum ogrodniczekto mi to rozwiąże pliss - BrainlyKto mi to znajdzie najważniejsze informacje?!!! - Brainly

Vypnul jsem televizi a video a sedl si do křesla. Vedle mě zavoněla vůně čerstvé kávy a za oknem v se rozprostíral klid. Ještě se mi v hlavě odehrával příběh z filmu Šestý smysl s Brucem Willisem . Viděl jsem to nejméně čtyřikrát a přesto si to znovu pustím Odklon s 2000 t Já bych teda vypnul všechny, pokud vím tak se v Čilý ruch Tohle je prostě a jednoduše paráda :) Nemá tu niekto prosím ZSSK 362/363 alebo peršana ? :d. Hľadám ho všade a zatiaľ som ho nenašiel. Pro nej je to moc prace zapojit tu vec co ma v hlave a jmenuje se mozek. To je snadnejsi se zeptat. 14.8.2016. Zachoval bych chladnou hlavu. Kdo se v tom vyzná, tak ví, že rozpojení konektoru je ten nejjednodušší, nejrychlejší a bezplatný způsob, jak vypnout Start-Stop a přepnout nabíjení na 100%. P.S. Ve svém autě měřím dálkově (SigFox) napětí baterie pomocí vlastnoručně vyrobeného zařízení a napětí je v pohodě ;-). 1 Po nějakých 20ti minutách jsem se rozhodla, že si dám teda ještě tvaroh, abych se aspoň trochu uklidnila. Dávám tvaroh do mističky v tu chvíli mi hráblo a já byla v amoku, jako když jsem se tenkrát přejídala. Všechno jsem hodila za hlavu, mozek mi vypnul a já přestala myslet na to, co už jsem zvládla. Přesně jako tenkrát